ELKAN, spol. s r.o.
Mathematica
Ceníky Produkty Online obchod Dokumenty Akce
 
 

Úvodní stránka / Produkty / Kompletní seznam / Derivatives Expert

Derivatives Expert III

Inovační software k analýze cenných papírů a derivátů pro profesionály

Derivatives Expert III je kompletní, plně integrovaný soubor funkcí k provádění složitých finančních analýz a technik s ohledem na většinu burzovně i mimoburzovně obchodovaných cenných papírů a derivátů. Derivatives Expert vyplňuje ojedinělou mezeru na trhu v oblasti nástrojů finanční analýzy tím, že poskytuje finančním expertům snadno použitelné počítačové prostředí, které umožňuje zkoumat, vytvářet a testovat finanční modely bez režijních nákladů na programování větších, méně integrovaných systémů. Díky tomuto prostředí se Derivatives Expert stává nepostradatelným nástrojem pro všechny opravdové finanční analytiky, makléře, obchodníky, investiční bankéře, správce portfolia, pokladníky a finanční poradce. Derivatives Expert se navíc přesně hodí do rozsáhlých a výkonných síťových systémů jako je webMathematica, IBM WebSphere a Oracle.
  • Derivatives Expert je kompletní.
Derivatives Expert a Mathematica se doplňují a poskytují úplnou škálu nástrojů finanční analýzy, které uživatelům umožňují rychle dosáhnout optimální produktivity. Nejnovější verze produktu Derivatives Expert poskytuje pět set symbolů, funkcí, nezávisle proměnných a voleb a byla plně aktualizována pro Mathematica 4.2. Tento program, který šetří čas, nyní obsahuje mnoho funkcí k oceňování exotických derivátů, provádění simulací Monte Carlo, přístupu do databází SQL jako Oracle, a k výstupům XML. Obsahuje i specializované sady programů pro obligace, hypotéční dluhopisy se zárukou, majetkové pojistky, Forwards, výměny a volby. Abychom zaručili, že uživatelům se dostane podpory od samého počátku, Derivatives Expert obsahuje 800 stran rozsáhlé on-line dokumentace poskytující informační materiál, přesné popisy a definice funkcí, uživatelskou příručku, referenční manuál a podrobné příklady programování.
  • Derivatives Expert je pružný.
Derivatives Expert staví na jasné, konzistentní a modulární koncepci programovacího jazyka Mathematica a poskytuje jedinečně pružné prostředí pro uživatelskou úpravu funkcí a provádění moderních finančních technik. Derivatives Expert je zaměřen nejen na finanční produkty, ale i na budování rámce, který obsahuje všechny finanční nástroje, unifikovaným způsobem. V důsledku toho mohou uživatelé systém snadno rozšířit o nové funkce a podporu nových finančních nástrojů, i velmi složitých, jako je Power Reverse Dual Currency Bermuda Swap.
  • Derivatives Expert se dá rozšířit.
Stejně jako všechny soubory aplikačních programů Mathematica, i Derivatives Expert se dá kombinovat s jinými komerčními sadami programů za účelem nalezení uživatelského řešení vašich individuálních úkolů. S pomocí Mathematica Link for Excel (Napojení Mathematica na Excel) se dají například funkce produktu Derivatives Expert převést do důvěrně známého prostředí Excelu. Derivatives Expert nyní obsahuje svůj vlastní obecný modul databázové integrace na bázi JDBC, který se dá spojit s Oracle, MySQL nebo s jiným databázovým systémem na bázi SQL.
ELKAN, spol. s r.o., kontakt: vzak@elkan.cz, tel.: +420 224 999 100, fax: +420 224 999 101  
(c) ELKAN, spol. s r.o.