ELKAN, spol. s r.o.
Mathematica
Ceníky Produkty Online obchod Dokumenty Akce
 
 

Úvodní stránka / Produkty / Kompletní seznam / machine learning framework

Machine learning framework


Machine learning framework představuje kompletní řešení zaměřené na obchodní a finanční projektanty, výrobní techniky, pracovníky zajišťující kvalitu a všechny odborníky, kteří chtějí vytvořit počítačové modely z dat. I inženýři zabývající se umělou inteligencí a odborníci na počítačovou výuku, kteří hledají systém pro vývoj řešení na objednávku, budou mít užitek z jeho futuristických fuzzy variant algoritmů strojového učení v otevřené architektuře.

Optimalizované futuristické metody strojového učení na bázi fuzzy logiky a algoritmy implementované do C++ jsou integrovány do symbolických výpočtů, vizualizace a programového prostředí Mathematica. machine learning framework se může stát vysoce výkonným nástrojem pro aplikace vyhledávání všech typů informací a strojového učení, včetně:

  • Extrakce vlastností z vyobrazení a/nebo ze signálů
  • Modelování chemických, hutních nebo jiných kontinuálních procesů
  • Řízení složitých samostatných výrobních strojů
  • Modelování obchodních a finančních systémů

Přístupy k architektuře na vysoké úrovni a ke strojovému učení se tolik neliší. Vyberte správné metody a inteligentně je spojte do soustavy s matematickou technologií a technologií na bázi znalostí. machine learning framework úspěšně převedl toto spojení do rychlého a robustního řešení pro přední průmyslové výrobce.


ELKAN, spol. s r.o., kontakt: vzak@elkan.cz, tel.: +420 224 999 100, fax: +420 224 999 101  
(c) ELKAN, spol. s r.o.