ELKAN, spol. s r.o.
Mathematica
Ceníky Produkty Online obchod Dokumenty Akce
 
 

Úvodní stránka / Produkty / Kompletní seznam / SchematicSolver

SchematicSolver


SchematicSolver je souborem aplikačních programů Mathematica určeným ke kreslení a řešení schematicky znázorněných systémů. Je prvním interaktivním kreslicím nástrojem poháněným myší na bázi pouze zabudovaných funkcí systému Mathematica, primitivní grafiky a barevné škály.

SchematicSolver je výkonným a snadno ovladatelným nástrojem pro schematické pořizování, symbolickou analýzu, zpracování a implementaci systémů do Mathematicy. Pomocí jedinečných schopností a smíšeného symbolicko-numerického zpracování, SchematicSolver může provádět rychlé a přesné simulace systémů v diskrétním čase (digitální) i v kontinuálním čase (analogové).

I s minimálními znalostmi základní teorie systémů můžete SchematicSolver úspěšně používat mimo jiné k navrhování a simulaci dynamických zpětnovazebních a řídících systémů a digitálních filtrů. SchematicSolver je ideální pro začátečníky, protože se naučí systémovou analýzu, implementaci a navrhování, včetně experimentů s nimi. Pokročilým a zkušeným uživatelům poskytují symbolické analýzy a zpracování pomocí SchematicSolver sofistikované prostředí pro testování a zkoušení všech možných scénářů "co kdyby" při navrhování systémů. Nejpozoruhodnější na tom všem je, že můžete zvládnout více za méně času ve srovnání s tradičními metodami prototypů.

SchematicSolver nakreslí schéma systému a systém symbolicky vyřeší přímo ze schematu tak, že:

  • vygeneruje rovnice, které systém popisují
  • vypočte odezvu systému a převodní funkce
  • vygeneruje implementaci software
  • nakreslí křivku četnosti a času odezvy

ELKAN, spol. s r.o., kontakt: vzak@elkan.cz, tel.: +420 224 999 100, fax: +420 224 999 101  
(c) ELKAN, spol. s r.o.