ELKAN, spol. s r.o.
Mathematica
Ceníky Produkty Online obchod Dokumenty Akce
 
 

Úvodní stránka / Produkty / Kompletní seznam / Mathematica for The Classroom


 
Stažení zkušební verze...Mathematica pro výuku ve třídě

Mathematica for the Classroom je speciální verzí produktu Mathematica pro vyučování na středních školách. Za exkluzivně nízkou cenu, kterou nabízíme středním školám, poskytuje stejný výkon a stejné funkce jako profesionální Mathematica.

Školy na celém světě používají Mathematica k výuce algebry, trigonometrie, výpočtů, fyziky, chemie, ekonomie, vědy o počítačích a mnoha dalších předmětů. Studenti, kteří Mathematica používají, mají výhodu v tom, že se hned na začátku seznámí s nástroji, které zlepší jejich práci v kroužku na vysoké škole i v jejich profesi. Vaši studenti by neměli zůstat pozadu.

Budete-li mít Mathematica for the Classroom, vaši studenti získají prostředek zkoumání v oblasti technických předmětů. Budoucí inženýři budou například moci modelovat reálný svět, budoucí vědci simulovat fyzikální a sociální systémy, budoucí matematici mohou dohadovat a dokazovat teorémy a budoucí programátoři vytvářet efektivní a účinné kódy. Mathematica for the Classroom prohlubuje proces výuky způsobem, jakým učebnice nedisponují.

Formát souborů zápisníků Mathematica je užitečný při vytváření dokumentů, které jsou nezávislé na platformě a které může sdílet více studentů, učitelů či kolegů. Zápisníky se skvěle osvědčují při prezentaci seminářů, přednášek a názorných ukázek, používají-li se v počítačové laboratoři či ve spojení se zpětným projektorem. Protože zobrazují tradiční matematický zápis, hodí se dokonale k sestavování sylabů, testů a úloh, které se mohou buď tisknout nebo rozdávat, řešit a sbírat elektronicky.

Mathematica for the Classroom vám pomůže vizuálně zvýraznit důležité pojmy za pomoci barevné grafiky a interaktivních cvičení vytvářených pomocí palet (sad tlačítek, které odpovídají příkazům Mathematica). Palety představují intuitivní způsob vytváření dokumentů a seminářů pro vaše studenty. Můžete upravit libovolný počet palet k organizaci funkcí, které nejvíce používáte.

Mathematica for the Classroom je k dispozici pro platformy Windows, Macintosh a Linux.


ELKAN, spol. s r.o., kontakt: vzak@elkan.cz, tel.: +420 224 999 100, fax: +420 224 999 101  
(c) ELKAN, spol. s r.o.