ELKAN, spol. s r.o.
Mathematica
Ceníky Produkty Online obchod Dokumenty Akce
 
 

Úvodní stránka / Produkty / Kompletní seznam / webMathematica


Doplňte své webové stránky snadno a rychle
o dynamické výpočty a vizualizace.


webMathematica je jasná volba, chcete-li web obohatit o interaktivní výpočty. Tato unikátní technologie vám umožní vytvářet webové stránky, pomocí kterých mohou uživatelé počítat a vizualizovat výsledky přímo z webového prohlížeče.

webMathematica, vybudovaná na bázi nejlepšího světového software v oblasti technických výpočtů a osvědčené technologie Java Servlet, je plně kompatibilní s Mathematica a s nejmodernějšími dynamickými webovými systémy.

Co je webMathematica?

webMathematica je nový produkt, který prostřednictvím integrace Mathematica s nejnovější technologií webových serverů rozšiřuje možnosti webových stránek o interaktivní výpočty a vizualizace.

Čím se liší webMathematica od Mathematica?

webMathematica a Mathematica mají stejný "engine", ale poskytují zásadně rozdílná uživatelská rozhraní a jsou zaměřené na různé typy uživatelů.

webMathematica nabízí přístup ke specifickým aplikacím programu Mathematica prostřednictvím webového prohlížeče nebo jiných webových klientů. Stačí pouze malý zácvik k tomu, abyste standardní rozhraní mohli efektivně používat. Ve většině případů uživatelé nemusí Mathematica znát, dokonce ani nemusí vědět, že ji používají.

V určitém slova smyslu lze Mathematica považovat za vývojové prostředí pro stránky webMathematica. Mathematica je například vhodná pro práci na kódu, který modeluje určitý fyzikální proces - kódu, který se následně dá umístit do stránky webMathematica, aby se lidem umožnilo fungování modelu a využití jeho výsledků při běžné práci.


ELKAN, spol. s r.o., kontakt: vzak@elkan.cz, tel.: +420 224 999 100, fax: +420 224 999 101  
(c) ELKAN, spol. s r.o.