ELKAN, spol. s r.o.
Mathematica
Ceníky Produkty Online obchod Dokumenty Akce
 
 

Úvodní stránka / Produkty / Kompletní seznam / Control System Professional SuiteControl System Professional Suite Výkonné integrované nástroje k řízení. Control System Professional Suite představuje rozšiřitelnou soustavu pevně integrovaných souborů aplikačních programů Mathematica k řešení běžných interdisciplinárních problémů řízení, které vyvstávají v oblasti strojírenství, elektrotechniky, chemie a průzkumu vesmíru, i v jiných oblastech, včetně biologie, chemie, peněžnictví a ekonomie.

Control System Professional Suite je na bázi verze 2 Control System Professional, který získal ocenění. Ve srovnání se současnými charakteristikami, Control System Professional 2 obsahuje celou řadu vylepšení a zavádí několik nových algoritmických a interface vlastností. Control System Professional 2 zahrnuje také interní změny, které zjednodušují doplnění nových souborů programů ke Control System Professional Suite, přičemž si uchovává integritu jediné aplikace Mathematica.
Prvním doplněním Control System Professional Suite je Advanced Numerical Methods. Advanced Numerical Methods rozšiřuje rozsah Control System Professional Suite tím, že doplní nejnovější numerické algoritmy k řešení široké škály problémů řízení a řady lineárně algebraických problémů s aplikacemi v teorii řízení.
Control System Professional Suite je nezbytným nástrojem pro profesionály, výzkumníky, učitele a studenty v oblasti teorie řízení.

 
ELKAN, spol. s r.o., kontakt: vzak@elkan.cz, tel.: +420 224 999 100, fax: +420 224 999 101  
(c) ELKAN, spol. s r.o.