ELKAN, spol. s r.o.
Mathematica
Ceníky Produkty Online obchod Dokumenty Akce
 
 

Pro střední školy / Wolfram Demontrations Project

 
 
Zdroj interaktivních ukázek
 

Wolfram Demonstrations Project je interaktivní zdroj více než 4 500 ukázek z různých oborů, vytvořených v systému Mathematica, umístěných na internetových stránkách firmy Wolfram Research. Ukázky si můžete zdarma stáhnout a přehrát. Postup při stahování ukázek je stejný jako u Wolfram Education Portal. Pokud software Mathematica nevlastníte, stačí si jednoduše zdarma stáhnout a nainstalovat program Mathematica Player, který umožňuje prohlížení a manipulaci s interaktivními ukázkami na Vašem počítači.

Ukázky na Wolfram Demonstrations Project pokrývají náročnost od základního vzdělávání až po přední světový výzkum a témata od matematiky či fyziky až po umění či hlavolamy pro děti. Jejich množství se každým dnem rozrůstá díky příspěvkům uživatelů systému Mathematica po celém světě. I Vy můžete přispět svými dynamickými ukázkami a podělit se tak s dalšími uživateli o výsledky své práce. Více informací naleznete na stránkách firmy Wolfram Research.

Speciální odnoží Wolfram Demonstrations Project je internetový portál vytvořený pro učitele středních a základních škol Wolfram Education Portal. Tyto stránky fungují na stejném principu, ale ukázky jsou zaměřené na dynamizaci výuky a jsou řazeny podle jednotlivých předmětů.

Wolfram Demonstrations Project je součástí zdarma poskytovaných internetových služeb firmy Wolfram Research. Ty dále zahrnují například MathWorld, jeden z předních světových matematických portálů, nebo také The Wolfram Functions Site, WolframTones a další.


ELKAN, spol. s r.o., kontakt: vzak@elkan.cz, tel.: +420 224 999 100, fax: +420 224 999 101  
(c) ELKAN, spol. s r.o.