ELKAN, spol. s r.o.
Mathematica
Ceníky Produkty Online obchod Dokumenty Akce
 
 

Pro střední školy / Wolfram Education Portal

  Mathematica for Classroom logo
  
Zdroj interaktivních ukázek pro výuku
 

Wolfram Education Portal na stránkách firmy Wolfram Research je určen pro učitele a studenty středních i základních škol a obsahuje sbírku interaktivních ukázek pro výuku a samostatné studium.

Wolfram Education Portal Beta je v provozu od ledna 2012, jedná se o zkušební verzi, po přihlášení jsou k dispozici tematicky zpracované materiály s interaktivními ukázkami.

Jednotlivé ukázky jsou přehledně rozdělené podle vědních oborů a dále pro základní a střední školy. Stačí pouze kliknout na obor, který Vás zajímá a zobrazí se Vám seznam stručných názvů ukázek se zmenšenou grafikou. Po výběru konkrétní ukázky se Vám vždy objeví daný grafický objekt s popisem příkladu.

Prohlédněte si ukázkové video.

Interaktivní ukázky na Wolfram Education Portal můžete nejen využívat, ale také sami přidávat a podělit se tak s dalšími uživateli o výsledky Vaší práce. Více informací naleznete na stránkách firmy Wolfram Research.

Interaktivní ukázky na Wolfram Education Portal jsou tematicky vyčleněné z komplexnější sbírky ukázek z mnoha oborů o různých náročnostech (od základního vzdělávání až po přední světový výzkum), které jsou zveřejněny na stránkách Wolfram Demonstrations Project. Principy fungování obou internetových portálů jsou stejné.
ELKAN, spol. s r.o., kontakt: vzak@elkan.cz, tel.: +420 224 999 100, fax: +420 224 999 101  
(c) ELKAN, spol. s r.o.